Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezprawie z prawem (w) prawie

Utworzony przez Jacek Dyć, 23 września 2014 r. o 17:32
Baw się baw i dyskutuj z anonimem, Szef daje ci zwłokę, abyś przestał być porypanym, ja ci nie pomogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś naprawdę porypany. Nawet ja ci nie pomogę, ale może ci pomoże jakieś zlęknione hodowlane zwierzę.
Cóż dla Szefa było przeprowadzić rękoma Hitlera selekcję milinów istnień ludzkich i nie było w tej czystce etnicznej narodów przypadkowych, a co dopiero mówić o paru niedołężnych intelektualnie. Jeżeli jesteś psychiatrą, tutaj twoja kariera psychola się kończy. Jeszcze tak daleko się nie posunąłem, ale to będzie ciekawy eksperyment, intensywnie o tobie myślę, będziesz miał sposobność docenienia potęgi podświadomości umysłu, stanę ci się sennym koszmarem. W odpowiednim czasie doświadczysz, przerazisz się, tym sposobem uwierzysz, lecz nie pojmiesz, wtedy niech ktoś napisze za ciebie na forum, wzorem amerykańskich filmów, że; nic ci nie jest, bo że kozaczysz, każdy to widzi na portalu, ale ja oprócz tego czuję twój strach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż dla Szefa było przeprowadzić rękoma Hitlera selekcję milinów istnień ludzkich i nie było w tej czystce etnicznej narodów przypadkowych, a co dopiero mówić o paru niedołężnych intelektualnie. Jeżeli jesteś psychiatrą, tutaj twoja kariera psychola się kończy. Jeszcze tak daleko się nie posunąłem, ale to będzie ciekawy eksperyment, intensywnie o tobie myślę, będziesz miał sposobność docenienia potęgi podświadomości umysłu, stanę ci się sennym koszmarem. W odpowiednim czasie doświadczysz, przerazisz się, tym sposobem uwierzysz, lecz nie pojmiesz, wtedy niech ktoś napisze za ciebie na forum, wzorem amerykańskich filmów, że; nic ci nie jest, bo że kozaczysz, każdy to widzi na portalu, ale ja oprócz tego czuję twój strach.
Dwie rzeczy jedynie czujesz. Swoje skarpetki i rewoltę w jelitach po konsumpcji szczawiu i mirabelek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedźmy i wiedźmini   Słowo wiedźma, określało osoby, posiadające wiedzę pozamaterialną, wyższą od laickiego ogółu ludzkości. Znikomy odłam populacji ludzkiej, bo może około 5% posiada wiedzę o swojej duchowości, zamkniętej za sprawą pragnień umysłu w masę cielesną, jak  i wiedzę w  pozazjawiskowy świat duchowy, do którego mamy przynależność. Znając dogłębnie duchową wiedzę o tożsamości, starają się egzystować zgodnie z jej kanonami, czyniąc swe życie ascetycznym w stosunku do życia hedonistycznego, w celu poskromienia umysłu w zapędach pragnień, który stanowi przeszkodę na drodze do wyzwolenia z pod panowania materii. I dawnymi czasy także byli tacy ludzie, których posądzano o czary, z synonimem czarta, torturowano i palono na stosach, ale to były jednostki pełne wiedzy nie trawionej przez ogół. Dzisiaj ludzi powstrzymuje przed samosądem lęk przed wyrokiem sprawiedliwości państwowej i policją, jednak ta przeważająca procentowo ilość uważa, że to ona ma rację w sprawach wiary, mimo iż nie postępuje zgodnie z wyznacznikiem Pism, jednak tą niezrozumiałą dla nich inność, jak w średniowieczu postrzega za demoniczną, pozbawioną świadomości, piętnując najpodlejszymi z głębin szamba epitetami.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Panie JD  dobrze ,że cywilizacja przyszła wcześniej bo w przeciwnym przypadku by był  z pana popiołek po spalonym ścierwie na stosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez porównania lepsze czasy nastały, dawniej nie ostrzegano lecz przystępowano do rękoczynów, dzisiaj zamieniono to na puszczanie obelżywych wiąch, może i kultura się zmieni mowy, bo zamiast wiąchy zaczynają proponować gabinet psychola, albo apap.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym ci i apapu nie dał, bo jest drogi, tylko w papę, po łapach i do psychola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprzyswajałeś sobie przydomków niczym Hiszpan i to tobie kibicują ci co zaglądają do tego wątku, więc nie są godni tego bym im dalej poświęcał swój czas. Z nimi to tak, jak z widzami, którzy patrzą jak chuligani leją kogoś na ulicy, ten rzuca im błagalne spojrzenia w prośbie o wstawiennictwo, ale oni wolą się nie narażać. Myślałem, że napiszesz coś w komentarzu takiego, co powali mnie na kolana, a wszystkim szczena opadnie z wrażenia, ale ciebie nie stać na więcej prócz zniewag i myślisz iż występując anonimowo nie bierzesz odpowiedzialności za swoje słowa, tu jesteś w głębokim błędzie.   Z każdego nieużytego słowa, które ludzie wyrzekną, zdadzą sprawę w dzień sądu. Ew. św. Mt.12:36                                       I wrzucą ich do pieca ognistego, tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wielu proroków i sprawiedliwych pragnęło ujrzeć to, co wy widzicie, a nie ujrzeli, i usłyszeć to, co wy słyszycie, a nie usłyszeli. I spełnia się nad nimi proroctwo Izajasza, które powiada: „Będziecie stale słuchać, a nie będziecie rozumieli, będziecie ustawicznie patrzeć, a nie ujrzycie. Albowiem otępiało serce ludu tego, uszy ich dotknęła głuchota, oczy swe przymrużyli, żeby oczami nie widzieli, ani uszami nie słyszeli, i sercem nie rozumieli, i nie nawrócili się, a Ja żebym ich nie uleczył. Ale błogosławione oczy wasze, że widzą, i uszy wasze, że słyszą. Ew. św. Mt.13:42,17,14-16   I głupiec elegancko ubrany będzie uchodził za inteligenta dopóki milczy, a nie szata zdobi człowieka, lecz każde słowo które wypada z jego ust, dlatego lepiej jest z głupim skończyć niż z mądrym zacząć tzn. ustąp głupiemu, bo on nigdy tobie nie ustąpi.       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez porównania lepsze czasy nastały, dawniej nie ostrzegano lecz przystępowano do rękoczynów, dzisiaj zamieniono to na puszczanie obelżywych wiąch, może i kultura się zmieni mowy, bo zamiast wiąchy zaczynają proponować gabinet psychola, albo apap.
...puszczanie obelżywych wiąch? Jesteś beznadziejny i już nawet nieśmieszny. Zacznij no chłopie od siebie. PS. A gdzie ta twoja sąsiadka "wspomożycielka"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprzyswajałeś sobie przydomków niczym Hiszpan i to tobie kibicują ci co zaglądają do tego wątku, więc nie są godni tego bym im dalej poświęcał swój czas. Z nimi to tak, jak z widzami, którzy patrzą jak chuligani leją kogoś na ulicy, ten rzuca im błagalne spojrzenia w prośbie o wstawiennictwo, ale oni wolą się nie narażać. Myślałem, że napiszesz coś w komentarzu takiego, co powali mnie na kolana, a wszystkim szczena opadnie z wrażenia, ale ciebie nie stać na więcej prócz zniewag i myślisz iż występując anonimowo nie bierzesz odpowiedzialności za swoje słowa, tu jesteś w głębokim błędzie.   Z każdego nieużytego słowa, które ludzie wyrzekną, zdadzą sprawę w dzień sądu. Ew. św. Mt.12:36                                       I wrzucą ich do pieca ognistego, tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wielu proroków i sprawiedliwych pragnęło ujrzeć to, co wy widzicie, a nie ujrzeli, i usłyszeć to, co wy słyszycie, a nie usłyszeli. I spełnia się nad nimi proroctwo Izajasza, które powiada: „Będziecie stale słuchać, a nie będziecie rozumieli, będziecie ustawicznie patrzeć, a nie ujrzycie. Albowiem otępiało serce ludu tego, uszy ich dotknęła głuchota, oczy swe przymrużyli, żeby oczami nie widzieli, ani uszami nie słyszeli, i sercem nie rozumieli, i nie nawrócili się, a Ja żebym ich nie uleczył. Ale błogosławione oczy wasze, że widzą, i uszy wasze, że słyszą. Ew. św. Mt.13:42,17,14-16   I głupiec elegancko ubrany będzie uchodził za inteligenta dopóki milczy, a nie szata zdobi człowieka, lecz każde słowo które wypada z jego ust, dlatego lepiej jest z głupim skończyć niż z mądrym zacząć tzn. ustąp głupiemu, bo on nigdy tobie nie ustąpi.
No poczytaj sobie chłopie co w piśmie świętym jest napisane o pysze, bo jej u ciebie jest nadmiar. A czyż Kohelet nie pisał, że głupiec najwięcej się "wymądrza".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No poczytaj sobie chłopie co w piśmie świętym jest napisane o pysze, bo jej u ciebie jest nadmiar. A czyż Kohelet nie pisał, że głupiec najwięcej się "wymądrza".
Niektórzy w Sejmie mówią WYMANDRZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z góry przepraszam za słownictwo, ale tu przytaczam jedynie czyjeś słowa. Żona powiedziała, że; powinieneś znaleźć tych ku..sów i ich dojechać, ale mamusia stwierdziła; synu daj sobie spokój z chamami , na co synowie jednogłośnie powiedzieli  jej; babcia lepiej niech się nie wpie..ala, a tatuś jak nie weźmie się za to, to my swoimi kanałami sami znajdziemy zajeb..ych cweli chińskich i zatkamy im ich własnymi jajami ryje. Spytałem więc; a jak to są kobiety , rzucili; i na kurewską sucz też znajdzie się sposób.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ty o taką Polskę w stanie wojennym Puchaczowie na szosie nocą z pędzlem i farbą w dłoni  walczyłeś? Było pasy dla pieszych na przejściu namalować i teraz byłbyś kimś. Popatrz tylko coś powyżej napisał. Jesteś dnem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zauważysz, że Polska jest dnem? Ja o taką nie walczyłem. Przeczytaj dokładnie wszystko co opublikowałem, a może zrozumiesz. Wejdź sobie na łęczną 24 i poczytaj także mieszczucha i syna jego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośpij waść deczko będziesz trzeźwiejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...puszczanie obelżywych wiąch? Jesteś beznadziejny i już nawet nieśmieszny. Zacznij no chłopie od siebie. PS. A gdzie ta twoja sąsiadka "wspomożycielka"?
Jeśli myślisz, że jesteś bezpieczny bo anonimowy, to się mylisz, administracja wie z jakiego komputera i kto wysyła wpis, a ustalenie takiego kogoś, to tylko kwestia oferty, której nie raz nie można odrzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dyć ale to pańskie EGO pana męczy a normalni ludzie to po prostu"olewają".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dyć ale to pańskie EGO pana męczy a normalni ludzie to po prostu"olewają".
Jeżeli normalni olewają, to ty nie jesteś normalny, gdyż nie olewasz bo ciągle tu przysiadujesz szukając dla siebie pożywki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli myślisz, że jesteś bezpieczny bo anonimowy, to się mylisz, administracja wie z jakiego komputera i kto wysyła wpis, a ustalenie takiego kogoś, to tylko kwestia oferty, której nie raz nie można odrzucić.
No rozłożyłeś mnie chłopie lub chłopko na łopatki. Buahahahahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli normalni olewają, to ty nie jesteś normalny, gdyż nie olewasz bo ciągle tu przysiadujesz szukając dla siebie pożywki.
Jestem na tyle normalny ,że jeszce zauważam jak jesteś bardzo nienormalny " to by  było na tyle."Zniknij z forum Łęcznej znajdź sobie głupków gdzie indziej.O ile znajdziesz wytrzymałych na głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...